24.10.2018 08:51

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2018

 
   12 października 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się w sali gimnastycznej o godzinie 12.00. Dyrektor szkoły ; Justyna Starko - Gadzała zainaugurowała wydarzenie, witając gości, a szczególnie nauczycieli - emerytów, podkreślając wyjątkowość tego dnia i dziękując nauczycielom za trud wkładany codziennie w swoją pracę, która jest powołaniem. 
 
 
   Podziękowała również pracownikom administracji i obsługi. Następnie wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę. Po czym zabrał głos wójt gminy Wojsławice ; Henryk Gołębiowski również dziękując i życząc dalszych sukcesów, wręczył także nagrody za wyróżniającą pracę. Przewodnicząca Rady Rodziców; Anna Kołodziejczuk na ręce dyrektora szkoły złożyła kwiaty wraz z życzeniami dalszych sukcesów całemu gronu pedagogicznemu w imieniu wszystkich rodziców. Następnie obecni obejrzeli część artystyczną  przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego.
          Był to rzeczywiście wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i satysfakcji oraz dumy z faktu, że zawód nauczyciela jest prawdziwym zaszczytem.

 

Marta Daniłowicz