Powiatowy konkurs literacki "Złote pióro"
 
  W czerwcu 2014 roku w Zespole Szkół w Strachosławiu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom Powiatowego konkursu literackiego "Złote pióro". w kategorii gimnazjum laureatkami zostały: Gabriela Swatek i Julia Rymarska.
 
Opiekun: p. R. Gwarda
 
 
 
XXXIII Powiatowym Małym Konkursie Recytatorskim
 
Organizator: Chełmski Dom Kultury
 
Klaudia Tokarczuk (kl. IVA SP) - I miejsce
 
 
opiekun: Ewa Koler
 
Dyplom:
 
 
II Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

 

Organizator: Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie, Starostwo Powiatowe w Chełmie

 

Zespół Rock Kids w składzie: Martyna Adamczuk, Julia Kołodziejczuk, Damian Jagiełło Kacper Sapuła , Agnieszka Dec, Wiktoria Łoś, Pola Żurek Julia Żółkiewska - I miejsce - nauczyciel prowadzący  Wioletta Jeleń

 

Zespół Hope w składzie: Karolina Sitarz, Urszula Rymarska, Magdalena Zielińska, Mateusz Grzywaczewski, Milena Seredowska - II miejsce - nauczyciel prowadzący  Krzysztof Jasiuk 

 

Sandra Dubaj - III miejsce nauczyciel prowadzący  Magdalena Zarek

 

Zespół Little Beat  w składzie: Amelia Bielak vel Bielecka, Aleksandra Blacha, Wiktoria Bojko, Norbert Heratym, Wiktor Jasiuk, Magdalena Łazorczyk, Sandra Łoś, Oliwia Małysz, Katarzyna Mazur, Patrycja Mazurek, Wiktoria Niemiec, Wiktoria Swatek, Maria Zielińska - wyróżnienie - nauczyciel prowadzący  Wioletta Jeleń, Bożena Siewak 

 

 
Konkurs powiatowy z języka angielskiego
pt. "Elementy Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych"

 

Organizatorzy: IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie

 

Natalia Niemiec z kl. III b ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach  zajęła I miejsce nauczyciel prowadzący  Magdalena Dynkiewicz

 

Natalia zdobyła 39 pkt na 40 możliwych do zdobycia pokonując ponad 20 uczestników. Wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce podczas dnia otwartego w IV LO tj. 9 kwietnia 2014r.

 

Dyplom:

 

XIII Powiatowym Przeglądzie Pieśni Powstańczej

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Chełmie, ZSP w Wojsławicach Kolonii, GCK w Wojsławicach.

 

Zespół „ Violina” – I miejsce - nauczyciel prowadzący Krzysztof Jasiuk

 

Dyplom:

 

Zespół wokalny z kl. II: - II miejsce nauczyciel prowadzący Bożena Siewak. 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Piękno Rosji”

 

Organizator: III LO w Chełmie

 

Weronika Grzywaczewska–Wyróżnienie

 
Olimpiada z Fizyki

 

Organizator : Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

Mateusz Grzywaczewski – zakwalifikował się do etapu okręgowego Konkursu przedmiotowego z fizyki- nauczyciel prowadzący Zbigniew Chodorowski.

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. M. Konopnickiej w Teresinie

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Chełmie, Szkoła Podstawowa w Teresinie.

 

Klaudia Tokarczuk- I miejsce nauczyciel prowadzący Ewa Koler

 

Dyplom:

 

 

Powiatowy Przegląd Pieśni Powstańczej

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Chełmie, ZSP w Wojsławicach Kolonii, GCK w Wojsławicach.

 

Zespół „ Violina” – I miejsce - nauczyciel prowadzący Krzysztof Jasiuk.

 

Powiatowym Konkursie „ Elementy  Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”

 

Organizator: IV LO w Chełmie.

 

Natalia Niemiec – I miejsce w - nauczyciel prowadzący  Magdalena Dynkiewicz.

 

Powiatowy Konkurs plastyczny „ Edmund Bojanowski – błogosławiony Jana Pawła II

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Chełmie, Proboszcz Parafii w Siedliszczu

 

Sandra Łoś – Laureat w - nauczyciel prowadzący Krystyna Radomska

 

Mateusz Ciećka  - Wyróżnienie - nauczyciel prowadzący Róża Gwarda

 

Powiatowy Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach

 

Organizator: Wójt Gminy Leśniowice

 

Drużyna G : Gabriela Swatek, Marcin Fronc, Paweł Majewski, Wojciech Malarz II miejsce - nauczyciel prowadzący Józef Majuk.

 

Drużyna SP : Weronika Wasyluk, Dagmara Szczepanik, Martyna Szczepanik, Łukasz Majewski  III miejsce- nauczyciel prowadzący Józef Majuk.

 

XIII  Powiatowy Przegląd Pieśni Powstańczej

 

 

Organizator: Starostwo Powiatowe w Chełmie, ZSP w Wojsławicach Kolonii, GCK w Wojsławicach.

 

Zespół wokalny z kl. II:   - II miejsce w - nauczyciel prowadzący Bożena Siewak.

 
IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek
 
Organizator: Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiem w Teresinie
 
II miejsce - Agnieszka Dec
 
Dyplom: