Podaruj dziecku lepszy start w przyszłość

Początek roku to czas zmian oraz planowania noworocznych postanowień. Ciekawą alternatywą dla młodych ludzi, którzy powoli wkraczają w dorosłość, jest inwestycja w edukację oraz nowe umiejętności. Podarowanie lekcji lub kursu edukacyjnego pozwoli na szybsze przyswojenie wiedzy i rozwinięcie skrzydeł.

Wielu uczniów ma problemy z matematyką. Zwłaszcza teraz jest dobry moment, żeby wspomóc ich w nauce jeszcze przed zakończeniem pierwszego semestru. Prezent w postaci kursu Itakzdasz.pl pomoże przygotować się maturzystom do nadchodzącego egzaminu dojrzałości. Jest to szybki i praktyczny kurs przygotowujący do matury z matematyki – Platforma ITAKZDASZ.PL istnieje już od 4 lat i przynosi efekty. Dzięki niej uczniowie znajdują schematy maturalne i sposoby, by zdać. Dorzucam zarówno materiały związane z przygotowaniem merytorycznym, jak i z nastawieniem i podejściem do zadań.

Chodzi o to, by nie przestraszyć się zadań i przezwyciężyć stres, argumentując to w odpowiedni sposób. Mój kurs na poziomie podstawowym złożony jest z 10 działów. Każdy dział zawiera treści, które lekcja po lekcji przygotowują do zdobycia punktów na maturze. Są to 3 lata materiału zamknięte w niecałych 20 godzinach – mówi Robert Berger, twórca platformy.

Platforma dedykowana jest uczniom, którzy myślą, że nie rozumieją matematyki, mają problem z zapamiętaniem podstawowych wzorów i definicji. Jak twierdzi Rober Berger – Negatywne emocje powodują niechęć. Coraz częściej nauczyciel przedmiotowy zamiast wspierać, utwierdza w przekonaniu, że zdana matura będzie cudem. Z takim nastawieniem maturzyści podchodzą do poprawki, co oznacza że w pewien sposób uwierzyli i nie starali się zdać za pierwszym podejściem. Uważam, że wiara w ucznia i ich motywowanie jest jednym z najistotniejszych czynników sukcesu.

Wiedza jest ogromną wartością, którą doceni każdy młody człowiek. Inwestycja w naukę oraz rozwój jest niezbędna, aby uzyskać dobrze płatną pracę i spełniać się zawodowo. Nowy Rok to doskonały pretekst, aby podarować dziecku lepszy start w przyszłość oraz inwestować w jego rozwój, w postaci praktycznego kursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.